Cserépváralja Saslövés

Sziasztok Drágáim!
Egy fontos info a tábor pénteki programjához. Megtartjuk a sárvári íjászok által kitalált Saslövő bajnokságot. Ehhez a versenyhez minimum 7 vessző szükséges. Jó lenne, ha mindenkinek rendelkezésre állna a megfelelő vessző mennyiség. Ha valakinek probléma jelezzétek nekem és megpróbálom megoldani.
Pusz.
Lali

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x