Sziasztok Drágáim!
Egy fontos info a tábor pénteki programjához. Megtartjuk a sárvári íjászok által kitalált Saslövő bajnokságot. Ehhez a versenyhez minimum 7 vessző szükséges. Jó lenne, ha mindenkinek rendelkezésre állna a megfelelő vessző mennyiség. Ha valakinek probléma jelezzétek nekem és megpróbálom megoldani.
Pusz.
Lali
Feliratkozás
Belépés
0 hozzászólás