Sziasztok Drágáim!

Sziasztok Drágáim!
Első szó a köszöneté. Köszönet a bizalomért, és a barátságért, mellyel megajándékoztatok minket. Köszönjük az eltöltött csodálatos két hetet. Egy kicsit még mindig ott vagyunk, nehéz visszarázkódni a hétköznapokba. Óriási ajándék nekünk az élettől, hogy ilyen emberekkel vehetjük körül magunkat. Fergeteges energiák koncentrálódtak Cserépváralján. Reméljük kicsit közelebb kerültetek egymáshoz, és a tábori emlékek összekovácsolják ezt a társaságot. Köszönjük a csodálatos képeket, videókat, jó nézegetni, felidézni a szép napokat. Mert szép napok voltak, nagyon szép napok. Gondoljatok sokat az elmúlt napokra, és gondoljatok sokat egymásra. Ápoljátok az új, és régi kapcsolatokat.

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x