Őrangyal jótékonysági verseny!!


*

Sziasztok Drágáim!

Mint tudjátok, minden évben megrendezzük „Őrangyal”nevezetű jótékonysági versenyünket, melynek bevételét, egy arra érdemes, szívünknek kedves célra ajánljuk fel. Ez idén se lesz másképpen. Úgy gondoltuk, hogy idén Köffer mamára és Köffer papára fókuszálunk, megfogjuk jelképesen kezüket, és a rendezvény bevételét nekik ajánljuk fel. Kérünk titeket gyertek velünk, fogjuk meg együtt e két csodás ember kezét. Úgy gondoljuk, hogy ez a gesztus, mint erkölcsileg, mint anyagilag kiemelkedő jelentőségű lesz az ő életükben.
A verseny 2010. október 16-án Nyers Csaba rezidenciáján, szombaton lesz lebonyolítva, 10-órai kezdettel.
18 cél 3 lövéssel. Utána távlövéssel.
A nevezési díj: Felnőtt- ifi :2500.-
Gyermek- Mini 1000.-
Ingyenes zsíros kenyérrel, és teával tudunk kényeztetni titeket. Finom süti felajánlásokat szívesen fogadunk.
Pusz.
Lali

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Lali
Lali
15 éve

Isten éltesse az Erikákat. A nap süssön rájuk.
“Sohasem veszíthetjük el, amiben egyszer örömünket leltük. Mindazok, akiket mélyen szeretünk, részünkké válnak.” (Helen Keller)
Pusz 😀
Lali

nagy Era
nagy Era
15 éve

Drága Lali !

Köszönjük szépen. 🙄

fömotkánylány
fömotkánylány
15 éve

Drága Andika és Lali 😀
Köszönöm a sok szép pólót és és …. a szép füzetet meg a tollat is 😀
Szeretlek titeket! Pusziiii 😳

Kovács Kálmán
Kovács Kálmán
15 éve

Nagyon jó verseny volt! 🙂

Köszönjük!

Lali
Lali
15 éve

Mi köszönjük a részvételt, a segítséget. Köszönjük a jóakaratú barátainknak, hogy mellénk álltak, és együtt lőttünk egy jó célért. Nagyon szép napot kaptunk ajándékba. Sok jó ember, jó helyen, jó célért küzdött. A verseny 18 céllal, 3 vesszővel, Lali féle koncepcióval lett lebonyolítva. Jó hangulatban zajló küzdelem után, két fajta távlövéssel zártuk a napot. Remélem, hogy a bensőséges eredményhirdetés után mindenki jó élményekkel gazdagodva tért haza otthonába. Szép és eredményes napot töltöttünk el a Köffer családdal. Reméljük, hogy számukra is egy boldog napot sikerült szereznünk.
Ölelünk mindenkit. Szép hetet kívánunk.
Pusz. 😆
Lali

0
Would love your thoughts, please comment.x