Meghívó

Kedves Barátaim, emlékeztek ugye, hogy idén Cserépváralján első nap Kormorán esttel kezdtünk, hiszen a KoBaK és a mi íjásztáborunk résztvevői között bőven van átfedés. Bár honlapunk elsősorban az íjászbarátságokról és az íjászatról szól, de engedjétek meg, hogy ezúttal itt is közzé tegyem az egyik kobakos rendezvény meghívóját. Teszem ezt azért, mert jövő vasárnap délután alighanem felejthetetelen élményben lesz részük mindazoknak, akik meghallgatják Écsi Gyöngyit a Felvidékről.

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Dombóvári Lajos
Dombóvári Lajos
16 éve

A Barát
Egy barátban ráismersz magadra,
Egy barát az életed darabja.
Ha találkozol valakivel, ki később a barátod lesz,
Arra gondolsz majd, hogy valahol már láttad ezt.
Ha sírsz, sír veled,
Ha örülsz, ő is örül neked.
Ha bánatod van megvigasztal,
Érzéseidet átszövi vigasszal.
Barátot könnyű szerezni, de megtartani nehéz,
Tehát próbáld megtartani, mert a baráti kincs hamar elvész.
Az igazi barát bajban ismerszik meg,
Kinek segítsége, mindig elkelhet.
Ha ez a barátság elmúlik egyszer,
Gondold el, hogy soha nem volt igaz sem!

sziszi
sziszi
16 éve

Nem tudom jó helyre írom-é,de szerintem13.-án Budakeszin csapatot,1db csigás,1db vadászreflexes,és 1db tradis alkothat.
Én így értelmezem a kiírást. Sziszi

csizi
csizi
16 éve
Válasz a következőnek  sziszi

Ismét elolvasva a kiírást, teljesen igazad van Sziszi! Azt nem tudom, hogy ezzel a feltétellel mekkora csapatverseny lesz … de lehet egyéniben is indulni. Meglátom, hogy Páty és az utána Várpalotán következő Ismerős Arcok koncert mennyit vesz ki belőlem, de szívesen megnézném ezt a versenyt – ha bírom erővel.

Robi
16 éve

Sipkovits Gizusnak ezer puszi névnapja alkalmából! 🙂

HOD
HOD
16 éve

Gizus még nagyon nagyon sok Boldog Névnapot Neked!!!!!!

0
Would love your thoughts, please comment.x