Jöjjön a fény ! – téli napforduló

A téli napfordulón, 2011. december 22-én, 05:31:08-kor, a feltámadó fény legyen veled, erősítse hited, életedet, hozzon áldást, örömet, szeretetet, bőséget!

 

Hun ima

Nap atyácska!
Hold anyácska!
Csillag gyermek
hármassága!
Áldás,béke adassék!

 

 

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x