Felfokozott várakozás…

Több mint háromszáz napja forgatjuk visszafelé az idő kerekét… pillanatok alatt elszálltak a napok, hetek, hónapok, immár kettőt sem kell várnunk, hogy megkezdődjék – számunkra a negyedik – íjásztábor Cserépváralján.

Igazán nem vagyunk újoncok, mégis szívem a torkomban dobog az izgalomtól, vajon milyen lesz? Kegyes lesz-e hozzánk az időjárás, mint eddig mindig; lesznek-e új arcok és vajon lesznek-e hiányzók a törzsgárdából; vajon várnak-e új íjászjátékok ránk és lesz-e „Két forintos dal” az esti karaoke bulin?

Mondom, felfokozott a várakozás… legalábbis részünkről…

 

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x