DTK 3. fordulója Kaposváron (14/2016)

Az écsi sárdagasztás után, barátságos időben vettük az irányt Kaposvár felé. A DTK III. fordulójára került sor, sajnos nem voltunk sokan, pedig remek pálya épült. Négyen alkottunk egy csapatot, az erdőben sem előttünk, sem mögöttünk nem voltak látó- és hallótávolságban íjászok.

10 órakor leadhattuk az első lövést, 14 óra körül már visszaértünk az alaptáborba. Ebédre végre rántott húst kaptunk, mire megettük kezdődött az eredményhirdetés. Sajnos sok egynevezős kategória volt, pedig a terepíjászat ennél jóval többet érdemelne!

Akik ott voltunk, jól éreztük magunkat, jót versenyeztünk, még a magyarok meccsére is kényelmesen hazaértünk.
Hosszabb versenyszünet következik, július 10-én Sopronban folytatom.

(Távolság: 200 km, göngyölítve 2600 km)
(Nevezési díj: 3500 Ft, göngyölítve 42200 Ft)

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x