Áldott Karácsonyt!

Istentől áldott boldog, békés Karácsonyt kívánunk mindannyitoknak! Szenteste, ha a karácsonyfa alá tesszük mindazt a jót, szépet, örömtelit ami 2010-ben történt velünk, akkor legelsők között lesz Cserépváralja, a mi íjásztáborunk! Köszönet érte Nektek!

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Lali
Lali
15 éve

Áldott, békés karácsonyt kíván a Dombóvári család minden kedves barátjának.
Köszönet a sok szép emlékért, a sok együtt töltött boldog percért, mellyel megajándékoztatok minket. Mi biztos berakjuk ezeket a fa alá.
Millió puszi.
Andi, 😀 Dávid, 😀 Lali 😀

Kilián György
Kilián György
15 éve

Boldog békés karácsonyt kívánok az én kedves barátaimnak és íjász társaimnak. Jövőre is repüljenek a nyíl vesszőink , és ne tévesszenek célt!
Anikó megszabadult egy 36 mm-es epekőtől , már remekül van ,puszil mindenkit Jó kedvel kezdjétek a jövő évet ,tele van lehetöséggel , meg kell ragadni és jól kijönni még a rosszból is. Puszi mindenkinek Anikó Anita Gyuri.

Lali
Lali
15 éve

Sziasztok!
Anikót köszöntjük a klubban. Örülünk, hogy jól van. Jó érzés látni, hogy most 7 látogató van az oldalon.

Lali
Lali
15 éve

Szívünkből szólsz drága barátom. A Dombóvári család is csatlakozik a jókivánságokhoz. Isten éltesse Ádámot és Édesanyját.
Pusz 😆
Lali

HOD
HOD
15 éve

Minden kedves Táborlakónak innen is Áldott Karácsonyt!

0
Would love your thoughts, please comment.x