III. Sziget SZIVE. íjászverseny.


*

Sziasztok Drágáim!

2010.09.19.-én vasárnap a Burlovits család nagy tisztelettel hívja és várja az íjásztábor apraja, nagyját és az ő barátaikat Szigetszentmiklósra a Bucka tóhoz. 16 céllal, távlövéssel, MAMA féle tötikápival, és forró öleléssel fognak minket kényeztetni. Igényes célok, festői környezet, jó társaság. Itt minden adott egy jó verseny megrendezéséhez..

Részleteket ezen a linken találtok

A nap süssön rátok.

Pusz.

Lali

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Inline Feedbacks
View all comments
Lali
Lali
15 éve

Köszi a képet Csizike, nagyon király.
Pusz. 😀
Lali

1
0
Would love your thoughts, please comment.x