Cserépváralja 2012.

Sziasztok Drágáim!
Cserépváralja 2012. Ma dőlt el végleg, hogy a nyári íjásztáborunk kétszer egyhetes lesz. Az elsőt 2012. július 30.-a és augusztus 5.-e között tartjuk, a másodikat augusztus 6.-a és 12.-e között rendezzük meg. Azt szeretném, ha az őstáborozók, akik egy hetet szeretnének velünk tölteni, a második turnusra koncentrálnának, az augusztus 6-12.-i dátumra. Természetesen, akik két hétre szeretnének jönni, őket is tárt karokkal várjuk. A jelentkezéseket márciusban kell leadni, mert ekkor írjuk alá a végleges szerződést. Természetesen aki biztosan tudja, hogy eljön szeretném, ha minél előbb szólna, hogy tudjak tervezni létszámot előre. Lesznek apróbb változások, az esti programokban, de hasonló, vagy még jobb színvonalon próbáljuk lebonyolítani a tábort. Részletes programot márciusban teszek fel az oldalra. Drágáim. Most csak ennyit szerettem volna. Gondoljatok sokat egymásra.
Pusz.
Lali

Related Post

0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x